Топ продаж
-8%

Крапельний полив. Трубка багаторічна Ø16 мм (крок 25 см)/бухта 200 м. З емітерами
1 790,93 ₴
1 647,65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КП-00019
+380 (68) 483-68-68
- +380 (63) 595-23-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторічна емітерна крапельна трубка діаметром 16 мм (крок між эмітерами - 25 см) . Виготовлена з сировини високої якості з додаванням світлостабілізатора (для того, щоб трубка була сприйнятлива до ультрафіолету), як показує практика, багаторічна. популярних систем зрошення. Вона довговічна у використанні і дуже зручна у монтажі. Середній строк експлуатації трубки такої якості становить порядку 7-і років. Її не потрібно збирати в зимовий період часу.
Виробник — GOLD FLEX
Товщина стінки - 1.2 мм.
Діаметр — 16 мм
Відстань між емітерами - 25 см.
Довжина трубки у бухті - 200 м.
Повний асортимент комплектуючих для системи крапельного поливання Ви знайдете в нашому інтернет-магазині https://proselo.in.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки | 1.2 мм |
| Стан | Новий |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Довжина бухти | 200 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 25 см |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
| Витрата води | 2 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647,65 ₴





