6х50м

Плівка чорна щільна. 180 мкм (6х50м.). Будівельна, для мульчування. Рукав поліетиленовий
5 189 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: ПЧ-00011
+380 (68) 483-68-68
- +380 (63) 595-23-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чорна плівка - це універсальна, незамінна річ у різних галузях сільськогосподарських робіт, будівництві та багато чому іншому. Чорну плівку застосовують при мульчуванні ґрунту, ландшафтному проектуванні, гідроізоляції тощо. Завдяки еластичності, вона монтується досить легко і може захищати бетонні конструкції від корозії. Особливою популярністю чорна плівка користується на будівництві і при вирощуванні полуниці. При її правильному застосуванні бур'яни не заважатимуть добувати врожай і ягоди завжди будуть чистими.
Щільність : 180 мкм
Ширина рукава : 300 см
Ширина у повному розвороті : 600 см
Кількість метрів у рулоні : 50 м
Повний асортимент плівок (чорна, прозора, теплична світлостабілізована) Ви можете придбати, перейшовши за цим посиланнямhttps://proselo.in.ua/g59038328-plivki-teplichni-parnikovi
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Пласт |
| Ширина | 600 см |
| Страна производитель | Украина |
| Толщина пленки | 180 мкм |
| Количество метров в рулоне | 50 м |
| Применение пленки | Мебельное производство, Садоводство, Строительство, Промышленная упаковка, Бытовая упаковка |
| Вид пленки | Рукав |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина рукава | 300 см |
| Ширина пленки в развороте | 600 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 189 ₴





